Het Gelderse Oosterpoort is een woningcoöperatie voor wonen in Heumen en Berg en Dal. Ze maken al jaren gebruik van KoopGarant. Coördinator voor terugkoop en afkoop is Robbert Roelofsma. Hij vertelt kort iets over de samenwerking met het terugkoopteam van OpMaat.
“We hebben een portefeuille van zo'n 5.000 woningen, waarvan er momenteel ongeveer 300 zijn gelabeld met KoopGarant. Dat zijn er in het verleden wel meer geweest, maar de laatste jaren hebben we wat vaker woningen verkocht of weer in de verhuur genomen. Toch is het aandeel KoopGarant-woningen vergeleken met veel andere corporaties nog steeds groot.
In de 3 jaar dat ik nu als coördinator bij Oosterpoort werk, heb ik alleen maar positieve ervaringen met het terugkoopteam van OpMaat. De samenwerking verloopt vlot en soepel, ze hebben veel expertise en bewaken de voortgang bij terugkoop of afkoop. Zelf verzorg ik regelmatig de eindinspectie van woningen en ook van onze klanten hoor ik alleen maar positieve geluiden over OpMaat. Als je me vraagt naar verbeterpunten voor hun dienstverlening, schiet me op dit moment niets te binnen.”
Terugkoopbegeleiding
Wil je meer weten over de mogelijkheden van terugkoop- of afkoopbegeleiding? Lees meer over onze services of neem even contact op met ons Terugkoopteam via terugkoop@opmaat.nl of bel 033 303 33 77.