Leuk en leerzaam:
Online workshop Financiering KoopGarant en KoopStart
Je krijgt ze niet dagelijks: verzoeken tot overbruggingsfinanciering of het oversluiten van een hypotheek bij KoopGarant of KoopStart. En je vraagt je dan af: wat zijn ook al weer de regels voor de financiering van een KoopGarant- of KoopStart-woning? Zeker als je niet meer actief met KoopGarant of KoopStart verkoopt zijn dit vragen waar je niet zomaar een antwoord paraat hebt. Welke kennis is nog van toepassing en wat zijn de actuele regels? In onze online workshop praten we je helemaal bij en trainen we aan de hand van een aantal voorbeelden hoe je dergelijke verzoeken beoordeelt.
Inhoud workshop
In de online workshop (via Teams) komen de belangrijkste vragen aan de orde over de financiering van een KoopGarant- of KoopStart-woning. We oefenen aan de hand van een aantal voorbeelden met verzoeken tot overbrugging en het oversluiten en vestigen van een tweede hypotheek. Je leert hoe je een offerte snel kunt scannen en de benodigde gegevens eruit kunt halen, zonder dat je de hele offerte moet lezen. Welke documenten zijn er nodig en hoe beoordeel je de binnengekomen verzoeken? Verder komen o.a. aan bod:
- De regels bij KoopGarant en KoopStart wanneer een erfpachter wil (her) financieren of overbruggen.
- Hoe beoordeel je een verzoek tot een verhoogde inschrijving vanwege een verbouwing en hoe bereken je het ontheffingsverzoek? We maken samen een berekening.
- Een eigenaar heeft een spaarhypotheek, hoe ga je om met het spaardeel in de hypotheek bij het oversluiten?
Online workshop
Volg deze workshop gemakkelijk en comfortabel, vanuit je eigen huis. Heb je een vraag die je graag behandeld wilt hebben? Geef deze vraag door via het aanmeldingsformulier.
Kosten
De kosten voor deze workshop bedragen €99 excl. btw. *
Aanmelden
Vind je het ook leuk en leerzaam om mee te doen? Wil je meer informatie? Neem dan even contact met ons op en bel tel. 033 462 12 23.
Voor de start van de workshop krijg je via de e-mail een korte uitleg over de werkwijze én een link om deel te nemen.
* Bij aanmelding ga je akkoord met de betaling van de kosten. Annuleren met terugbetaling is niet mogelijk.
Datum |
Online |
Tijd |
Aanmelden |
Niet gepland |
Live/ via Teams |
|
Bel ons |